مشاهده بهترین وکلای تهران

با موسسه ساعی ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . موسسه ساعی به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل تهران کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
 • تخصص وکیل

 • استان

آنلاین

محمدرضا امانی

کارشناس حقوقی پیشنهاد شده توسط کاربران

متخصص کیفری ،تعزیرات

4.2
0 مشاوره موفق
آنلاین

نغمه ثابتی

کارشناس حقوقی

متخصص تجاری ،ثبتی

3.5
0 مشاوره موفق
آنلاین

علیرضا فضلی

وکیل پایه یک دادگستری پیشنهاد شده توسط کاربران

متخصص حقوقی ،کیفری

4.3
0 مشاوره موفق

وکیل در تهران


شهر تهران به عنوان پایتخت ایران دارای جمعیت بسیار زیادی است و به همان میزان، تعداد اختلافات و درگیری های افراد نیز در آن بیشتر از سایر شهر ها می باشد، از طرفی دیگر افراد عادی معمولا اطلاعات بسیار کم و محدودی نسبت به حق و حقوق یا وظایف خود دارند؛ به همین دلیل ضرورت آشنایی با بهترین وکیل در تهران برای احقاق حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی اثبات می شود.
در سال های اخیر تعداد وکلا روز به روز در حال افزایش است؛ اما در میان آن ها تنها عده محدودی هستند که دارای تخصص و توانایی کافی برای حل انواع دعاوی حقوقی یا کیفری می باشند، همین عامل موجب سخت تر شدن شناخت و انتخاب بهترین وکیل در تهران خواهد شد.
از آنجا که حضور یک وکیل خوب نقش بزرگی در موفقیت یک پرونده دارد؛ پس بهتر است در انتخاب آن نهایت دقت خود را به کار بگیرید. خوشبختانه تشخیص بهترین وکیل در تهران به کمک سایت وکیل وند بسیار آسان است؛ این سایت حقوقی امکان آشنایی با بهترین وکلا را برای بازدید کنندگان خود فراهم نموده و با دسته بندی آن ها بر اساس بیشترین امتیاز،  تصمیم گیری را سهولت بخشیده است.


حرفه ای ترین وکلا در تهران


عبارت "حرفه ای ترین وکلا در تهران" شاید یکی از پرتکرارترین جملاتی باشد که در هنگام بروز اختلافات خانوادگی، مالی، کاری و... در ذهن شهروندان تهران نقش می بندد؛ برای اینکه بدانید کدام وکلا جزء حرفه ای ترین ها هستند، ابتدا باید با خصوصیات یک وکیل حرفه ای و ماهر آشنا شوید.
از مهم ترین خصوصیات یک وکیل حرفه ای در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    یک وکیل حرفه ای باید امین باشد و از اطلاعات، اموال یا خواسته های موکل خود به خوبی نگهداری کند.
•    دقت بالا و نکته سنجی یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل موفق است.
•    یک وکیل باید رک و صادق باشد و حقایق را از موکل خود پنهان نکند.
•    برخورداری از روابط اجتماعی خوب یکی از مهم ترین خصوصیت های یک وکیل حرفه ای می باشد.
•    یک وکیل حرفه ای باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد و دائما در حال مطالعه و بررسی قوانین جدید باشد.
•    برخورداری از شجاعت بالا و صراحت در گفتار و عمل از خصوصیت های یک وکیل حرفه ای است.
•    یک وکیل حرفه ای باید قانع باشد و در تعیین حق الوکاله خود انصاف را رعایت نماید.
•    و...


نکات انتخاب وکیل در تهران


انتخاب یک وکیل در تهران که توانایی دفاع از حقوق موکل خود را داشته باشد و در جهت احقاق آن ها تلاش کند، باید با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر شده اند، صورت گیرد:
میزان تحصیلات و تجربه کاری وکیل: صرف داشتن تحصیلات، معیار مناسبی برای انتخاب وکیل نیست، تجربه وکیل چیزی است که در این حرفه با اهمیت تر می باشد. باید بدانید که با هر میزان تحصیلات و تجربه، در نظم کنونی دادگستری، پیگیری کار حرف اول را می زند؛ پس از ابتدا با وکیل خود شرط کنید که منتظر اخطار یا احضار دادگاه نباشد و خود حداقل دو ماه یک بار برای پیگیری روند پرونده به شعبه مراجعه نماید. 

 


نوع تخصص وکیل:

 با توجه به اینکه در قوانین وکالت ایران، وکالت تخصصی در رشته هایی مانند وکیل مهاجرت، وکیل خانواده، وکیل جرایم جنایی، وکیل جرایم مالی، وکیل جرایم امنیتی، وکیل جرایم رانندگی، وکیل اتباع خارجی و مهاجرین، وکیل اراضی و املاک، وکیل و مشاور حقوقی انحصار وراثت و... وجود دارد، توجه به نوع تخصص وکیل در تهران، یکی از مهم ترین نکاتی است که در زمان انتخاب وکیل باید به آن توجه کنید.


پروانه وکالت:

 اولین چیزی که در زمان انتخاب یک وکیل در تهران و پیش از انعقاد قرارداد با او باید بررسی کنید، داشتن پروانه وکالت است؛ به دلیل اینکه برخی از کارآموزان این رشته خود را به عنوان وکیل معرفی می کنند و از این طریق وکالت پرونده های مختلف را بر عهده می گیرند.
حق الوکاله: میزان دستمزد یا همان حق الوکاله وکیل یکی دیگر از موارد مهم انتخاب وکیل است؛ سعی کنید قبل از انعقاد قرارداد وکالت، در مورد میزان حق الوکاله با وکیل خود به توافق برسید و او را از میزان بودجه ای که در اختیار دارید، مطلع کنید.

 

بهترین وکیل مهاجرت در تهران


در سال های اخیر تعداد متقاضیان مهاجرت با افزایش بیش از حدی همراه بوده است و این اتفاق باعث پر رنگ تر شدن نقش وکیل مهاجرت شده است؛ زیرا مهاجرت به کشور های خارجی موضوع حساسی است و مستلزم آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر کشور مقصد و شناخت مراحل و اقدامات مورد نیاز در سفارت خانه ها می باشد.
وکیل مهاجرت فردی است که در پرونده های اقامت و مهاجرت تخصص دارد و از طریق تماس مکرر خود با سفیران خارجی، اطلاعات جامعی در مورد قوانین و مقررات مهاجرت به دست آورده است. چنین فردی با آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی کشور ها سعی می کند بهترین و در عین حال کمترین راه ممکن را برای اخذ ویزا، اقامت دائم، اجازه اقامت و... پیدا کند.
بنابراین یک وکیل مهاجرت در تهران به شما کمک می کند که مسیر مهاجرت خود را با سهولت و سرعت بیشتری پشت سر بگذارید و با خیالی آسوده از رسیدن به نتیجه دلخواه خود اطمینان داشته باشید؛ زیرا قوانین مهاجرت هر سال و گاهی هر چند ماه یکبار تغییر می کند که مشکلات جدی برای متقاضیان ایجاد می کند.
اینجاست که یک وکیل مهاجرت با دانش و تجربه خود به کمک این گونه افراد می آید و آن ها را در روند درخواست ویزا و سایر مراحل قبل و بعد از مهاجرت یاری می دهد.


وکیل طلاق در تهران


متاسفانه مشکلات زناشویی و اختلافات میان زوجین در سال های اخیر افزایش یافته است و در اکثر موارد این مشکلات فقط با مراجعه به وکیل طلاق و دریافت مشاوره حقوقی به نتیجه می رسد. در صورتیکه زوج و زوجه به هیچ وجه حاضر به توافق و سازش نباشند، باید به یک وکیل حرفه ای طلاق در تهران مراجعه نموده و از او کمک بگیرند.
البته برای این منظور بهتر است با یک وکیل متخصص در زمینه خانواده و طلاق قرارداد خود را منعقد کنید؛ زیرا وکیلی که در زمینه مسائل کیفری یا امور تجاری و... فعالیت و تجربه دارد، توانایی های لازم برای حل مشکل شما را ندارد.
وکیل متخصص طلاق شخصی است که در زمینه حقوق خانواده اطلاعات بیشتری دارد و با جزئیات روند کار دادگاه های خانواده، آشنا تر است. پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب در تهران کار سختی نیست، کافی است به سایت وکیل وند مراجعه نمایید و با جستجو در آن بهترین وکلا را یافته و از آن ها مشاوره دریافت کنید.

 


هزینه وکیل خوب در تهران


هزینه یک وکیل خوب در تهران یکی از مهم ترین عوامل انتخاب وکیل است؛ به طور کلی هزینه و دستمزد وکلا بر اساس موارد مختلفی قابل تعیین می باشد. علاوه بر هزینه، نحوه پرداخت آن نیز مهم است، به هر حال این موارد باید قبل از انعقاد قرارداد وکالت مشخص شود.
مواردی که بر روی میزان حق الوکاله یک وکیل خوب در تهران تاثیر گذار است، شامل: میزان پیچیدگی یا آسانی پرونده، تعداد پرونده ها، مراحل دادرسی، عرف، میزان تخصص و مهارت های وکیل، میزان معروفیت وکیل و... می باشد.


پیدا کردن بهترین وکلا در تهران


برای پیدا کردن بهترین وکلا در تهران کافی است به سایت وکیل وند مراجعه نمایید و با مقایسه امتیاز های هر یک از وکلا و ضمن در نظر داشتن تخصص های هر یک از آن ها، با توجه به نوع دعوی خود (حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، انحصار وراثت و...) نسبت به دریافت مشاوره یا عقد قرارداد اقدام کنید.
وکیل وند یک سایت تخصصی در زمینه مسائل حقوقی است که با برخورداری از ویژگی های فوق العاده ای همچون مشاوره آنلاین 24 ساعته، پشتیبانی، ضمانت بازگشت وجه و... امکان شناسایی بهترین وکلا در تهران (حتی سایر شهرستان ها) را برای بازدید کنندگان خود فراهم نموده است.


مشاوره با وکیل در تهران


امروزه توسعه زندگی شهری و پیشرفت فعالیت های گوناگون اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت گسترش شرکت ها، سازمان ها، موسسات و نهاد های دولتی یا غیر دولتی و اهمیت رشد اقتصادی در زندگی مردم و پیشرفت جامعه و افزایش مبادلات کالاها و تجارت در عرصه داخلی، بین المللی یا حتی در فضای مجازی، موجب تدوین قوانین و مقررات گسترده در تمامی ابعاد تجاری، مدنی، کیفری، رایانه، ثبت، املاک، چک، سفته، اراضی، شهرداری و... شده است.
از آنجا که افراد عادی شناخت کاملی از همه این قوانین و مقررات ندارند، ضرورت مشاوره با یک وکیل به وضوح احساس می شود. مشاوره با وکیل در تهران دارای مزیت های بسیار زیادی است که در زیر آن ها را ذکر می کنیم:
1)    سود آوری و نفع بیشتر برای اشخاص
2)    عدم تضرر مادی و معنوی در انجام امور اقتصادی، خانوادگی و...
3)    مدیریت زمان و جلوگیری از اتلاف وقت
4)    آشنایی با نحوه صحیح جمع آوری ادله و مستندات جهت انجام شکایت و تنظیم دادخواست
5)    استفاده از تجربیات و علم وکلا با صرف هزینه بسیار اندک 
6)    افزایش کارآمدی و صرفه جویی در زمان و تسریع در به نتیجه رسیدن امور شخصی یا جمعی
7)    اتخاذ تصمیمات صحیح و بالا رفتن قدرت تصمیم گیری و اطمینان از انجام صحیح امور
8)    تهیه و تنظیم متن قراردادها بر اساس قوانین
9)    پس انداز کردن پول
10)    و...

 

در پیچ و خم‌های پرونده‌های حقوقی، تنها نیستید!


در جستجوی وکیل در تهران هستید؟ آیا در خرید یا اجاره خانه یا زمین خود به مشکل برخورده اید؟ در زمینه مشکلات خانوادگی نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی دارید؟ یک پرونده حقوقی دارید و مراحل ارائه دادخواست و رسیدگی به آن را نمی دانید؟ 
در هر مرحله از مشکلات و مسائل حقوقی شخصی یا اداری و غیره هستید و برای اطلاع از نوع و نحوه کارهایی که باید انجام دهید نیاز به مشاوره دارید، نگران نباشید. همین حالا با ما تماس بگیرید! ما حامی حقوق شما در پایتخت هستیم. با ما مشورت کنید و از تخصص و تجربه وکلای ما برای حل مشکلات حقوقی خود بهره‌مند شوید. چرا که  گروه وکلای مجرب و متخصص ما در تهران، با سال‌ها تجربه و دانش حقوقی عمیق، در کنار شما هستند تا در هر زمینه‌ای که به یاری یک وکیل در تهران نیاز دارید، به شما یاری برسانند.

 

 

طیف گسترده خدمات حقوقی وکیل در تهران


 ما به عنوان یکی از معتبرترین پلتفرم‌های حقوقی آنلاین در ایران، طیف گسترده‌ای از خدمات وکالت را به کاربران خود در سراسر کشور، به ویژه افرادی که به دنبال یک وکیل در تهران هستند، ارائه می‌دهد. این خدمات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازهای حقوقی افراد در زمینه‌های مختلف را به طور کامل پوشش دهند.
برخی از مهم‌ترین انواع خدمات وکالت ارائه شده توسط تیم وکلای این مجموعه عبارتند از:
1. مشاوره حقوقی: اگر به دنبال مشاوره با یک وکیل در تهران و یا سایر نقاط کشور، به صورت آنلاین یا تلفنی هستید، متخصصان مجموعه ما در مورد مسائل حقوقی این مشاوره را به شما ارائه می‌دهند. در این نوع مشاوره، کاربران می‌توانند با شرح مشکل خود، از وکیل راهنمایی و مشاوره لازم را دریافت کنند. مشاوره حقوقی می‌تواند به شما کمک کند تا از حقوق خود آگاه شوید، بهترین راه حل را برای مشکل خود بیابید و از اقدامات اشتباه که ممکن است به ضرر شما باشد، خودداری کنید.
2. تنظیم قرارداد و صورتجلسه: وکلای متخصص ما انواع قراردادها و صورتجلسات را مطابق با قوانین و مقررات مربوطه تنظیم می‌کنند. این امر به شما اطمینان می‌دهد که قرارداد یا صورتجلسه تنظیم شده، از نظر حقوقی معتبر و بدون نقص است و از حقوق شما در معاملات و توافقات مختلف به خوبی محافظت می‌کند.

3. وکالت در دعاوی حقوقی: مجموعه وکلای مجرب در تیم وکالت این مجموعه، در کلیه دعاوی حقوقی اعم از دعاوی ملکی، خانوادگی، ثبتی، امور حسبی و قراردادها، یاری گر شما خواهند بود.
آنها با بررسی دقیق پرونده شما، لایحه دفاعیه را تنظیم کرده و در مراجع قضایی از حقوق شما دفاع می‌کنند.
4. وکالت در دعاوی کیفری: ما با معرفی شما به یک وکیل در تهران یا هر جای دیگر از کشور ایران، به کمک متخصصین امور کیفری در کلیه مراحل رسیدگی به جرم، از جمله تحقیقات مقدماتی، دادرسی و اجرای احکام، همراه شما خواهیم بود. آنها با تسلط بر قوانین و رویه‌های کیفری، از حقوق شما در برابر اتهامات انتسابی دفاع می‌کنند و تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند.
5. داوری و میانجی‌گری: اگر به یک وکیل مجرب در حل و فصل دعاوی از طریق داوری و میانجی‌گری نیاز دارید مجموعه متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شماهستند. داوری و میانجی‌گری روش‌هایی جایگزین برای حل و فصل دعاوی هستند که در بسیاری از موارد می‌توانند به صرفه و سریع‌تر از رسیدگی در مراجع قضایی باشند.
6. تنظیم و ارائه لایحه: تنظیم لایحه‌های حقوقی نیاز به دانش و تخصص حقوقی دارد، اگر برای این منظور به دنبال یک وکیل در تهران هستید،  تیم وکلای مجموعه حقوقی ما، در تنظیم و ارائه انواع لایحه‌ها، از جمله لایحه دفاعیه، لایحه اعتراض، لایحه ثنا و لایحه تجدید نظر، به شما کمک کرده و می‌توانند لایحه‌ای قوی و قانونی برای شما تنظیم کنند تا شانس موفقیت شما در دادگاه را افزایش دهند.

 

ویژگی‌های وکلای ما


در تیم خود و با مجموعه ای از چندین وکیل در تهران و سایر استان ها، همکارانی را گرد هم آورده ایم تا مشکلات و سوالات قانونی شما را در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشیم. برخی از ویژگی های متخصصان مجموعه ما:


تخصص و تجربه: وکلای ما در زمینه‌های مختلف حقوقی تخصص و تجربه دارند و با ظرافت‌های قانونی به طور کامل آشنا هستند.


صداقت و تعهد: صداقت و تعهد را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و در قبال شما متعهد به انجام وظایف خود به بهترین نحو هستیم.


مسئولیت‌پذیری: پیگیری امور شما را با مسئولیت‌پذیری کامل بر عهده می‌گیریم و در هر مرحله از کار، شما را از روند پرونده مطلع می‌کنیم.


پویایی و به‌روز بودن: با مطالعه و رصد قوانین و رویه قضایی، دانش حقوقی خود را به روز نگه می‌داریم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.


منصفانه بودن: حق‌الوکاله خود را به طور منصفانه و متناسب با پیچیدگی پرونده و توانایی شما تعیین می‌کنیم.

 


تنوع حوزه‌های وکالت: وکیل متخصص برای هر چالش حقوقی


 • حوزه وکالت، دنیایی گسترده و متنوع است که شامل زمینه‌های تخصصی متعددی می‌شود. هر وکیل با توجه به تخصص، تجربه و علاقه خود، در یکی از این حوزه‌ها فعالیت می‌کند و به موکلین خود در آن زمینه خاص یاری می‌رساند. چنانچه در هر یک از حوزه های وکالتی نیاز به مشاوره با یک وکیل در تهران داشته باشید، مجموعه وکیل وند آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
  در اینجا بهتر است با برخی از مهم‌ترین حوزه‌های وکالت آشنا شوید که عبارتند از:
  وکالت حقوقی: وکلای حقوقی در دعاوی مربوط به حقوق مدنی، از جمله قراردادها، اموال و دارایی‌ها، مسئولیت مدنی، امور حسبی، ارث و میراث، وقف و غیره پاسخگوی شما خواهند بود.


وکالت کیفری: وکلای کیفری در دعاوی کیفری از جمله جرایم و تخلفات، از جمله قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، ایراد صدمه بدنی و موارد مشابه فعالیت می‌کنند و از حقوق موکل خود در مراجع قضایی دفاع می‌کنند.


وکالت خانواده: وکلای خانواده در پرونده های مربوط به امور خانواده، از جمله ازدواج، طلاق، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و تقسیم اموال به ارائه مشاوره و خدمات وکالت می‌پردازند.


وکالت ثبتی: وکلای ثبتی در دعاوی مربوط به املاک و اسناد و مدارک، از جمله فسخ سند، الزام به تنظیم سند رسمی، اعتراض ثبتی و رفع تصرف آماده خدمت رسانی و مشاوره هستند.
وکالت ملکی: وکلای ملکی در حوزه های املاک و مستغلات، از جمله اجاره، خلع ید، تخلیه، مزاحمت و ممانعت از حق، سرقفلی و غیره  فعالیت دارند.


وکالت امور حسبی: وکلای امور حسبی در دعاوی مربوط به امور متوفیان، از جمله امور مربوط به وصیت، ارث، حصر وراثت، مهر و موم ترکه مشاور شما خواهند بود.

 

 • وکالت دیوان عدالت اداری: وکلای دیوان عدالت اداری در دعاوی مدنی مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی با دستگاه‌های دولتی به ارائه مشاوره و خدمات وکالت در دیوان عدالت اداری می‌پردازند.

 • وکالت دعاوی تجاری: وکلای دعاوی تجاری در امور بازرگانی، از جمله قراردادهای تجاری، ورشکستگی، حمل و نقل، بیمه و غیره تخصص دارند.

 


 • انتخاب وکیل متخصص در حوزه مرتبط با مشکل حقوقی شما، از اهمیت بالایی برخوردار است. وکیلی که در یک حوزه خاص تخصص و تجربه دارد، به طور کامل با قوانین، رویه قضایی و پیچیدگی‌های آن حوزه آشنا بوده و می‌تواند بهترین راهکار را برای حل مشکل شما ارائه دهد. با یک تماس با کارشناسان مجموعه ما، بهترین وکیل در تهران به شما معرفی و مشکل شما رفع خواهد شد.
  انتخاب یک وکیل مناسب، تا حد زیادی به نوع پرونده و موضوع مورد نظر شما بستگی دارد. در هنگام انتخاب وکیل در تهران، به موارد زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه: از سابقه و تجربه وکیل در زمینه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.


مهارت و تخصص: وکیلی را انتخاب کنید که در حوزه تخصصی شما مهارت و تخصص لازم را داشته باشد.


اخلاق و شخصیت: وکیلی را انتخاب کنید که از نظر اخلاقی و شخصیتی مورد اعتماد شما باشد.


هزینه‌ها: قبل از عقد قرارداد با وکیل، در مورد هزینه‌های وکالت به طور شفاف صحبت کنید.

 

با انتخاب وکیل مناسب، می‌توانید با اطمینان خاطر از حقوق خود در مراجع قضایی و قانونی دفاع کنید. هر چند انتخاب یک وکیل خوب در میان خیل عظیم وکلا، کار ساده ای نیست، اما ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با جمع آوری مجموعه ای از بهترین های این حوزه، کار را برای شما ساده تر کنیم.
ما با ارائه اطلاعات کافی در مورد وکیل در تهران و سایر نقاط کشور و همچنین امکان مقایسه آنها، به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید وکیل مناسب خود را پیدا کنید. با استفاده از خدمات وکالت مجموعه ما، می‌توانید با خیالی آسوده از حقوق خود در مراجع قضایی و اداری دفاع کنید و به بهترین نتیجه در پرونده خود دست پیدا کنید.